Dairelerimiz

1+0 dairelerimiz

1+0 Dairelerimiz yatak odası , banyo ve balkondan oluşmaktadır oda içerisinde televizyon, buzdalabı, su ısıtıcı vs.. bulunmaktadır. Küçük bir daire olmasına rağmen arka balkon sayesinde siz konuklarımızı konforlu bir şekilde ağırlamamıza olanak sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

1+1 dairelerimiz

1+1 Daielermizde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Mutfakta temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak mutfak malzemeleri vardır. Binamız çiftlik caddesinde bulunmaktadır sıfır ve lüks kafeler ve restorantların ortasında bir konumdadır.

Detaylı Bilgi

2+1 Dairelerimiz

2+1 Daielermizde yatak odası, salon, mutfak, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Mutfakta temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak mutfak malzemeleri vardır. Binamız çiftlik caddesindedir.

Detaylı Bilgi

Cafelere Yakın

Apart Otelimiz şehrin trafiğe kapalı yolu olan çiftlik caddesi konumunda bulunmakta olup Cafelere, Restorantlara ve Alışveriş merkezlerine yakın konumdadır.

Detaylı Bilgi

Şehrin Merkezi yerinde

Çiftlik caddesinde bulunan dairelerimiz günlük temizlenmekte olup her müşteri değişiminde çarşaf ve havlular kesinlimle değiştirilmektedir.

Detaylı Bilgi

Çiftlik Caddesi

Samsun şehrinin ilkadım ilçesinde çiftlik caddesinde Sıfır Eşyalı 1 yaşında sıfır binamız ile siz değerli konuklarımızın hizmetindeyiz.

Detaylı Bilgi

Günlük Kiralık

Samsun günlük kiralık daire katagorisinde hizmet sağlamakta olup müşterilerimize 2+1 ve 1+1 dairelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

2+1 Dairelerimiz

2+1 Dairelerimizde 2 adet yatak odası, Mutfak, Banyo, Büyük L koltuğun bulunduğu salon ile siz değerli günlük kiralık daire kiralayan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Manzaralı

Dairelerimizde 2 adet balkon bulunmaktadır ve gayet havadar olup şehrin 1. caddesine bakmaktadırlar.

Detaylı Bilgi

Çift Balkonlu Dairelerimiz

Dairelerimizde 2 adet balkon bulunmaktadır ve gayet havadar olup şehrin 1. caddesine bakmaktadırlar. Arka ve ön balkon açıldığı zaman gayet serin bir ortam oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi

Lüks Dairelerimiz Şehir Merkezinde

Dairelerimiz sıfır eşyalı ve binamız yeni yapım olmasından dolayı gayet lüks ve konforludur.

Detaylı Bilgi

Alışveriş Merkezlerine Yakın

Samsun günlük kiralık dairelerimiz Trafiğe kapalı Çiftlik caddesi lokasyonunda oluğp alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumdadır.

Detaylı Bilgi
Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire Samsun Günlük Daire